Кокосова олія рафінована Berryssimo

950017785
В наявності
+
210 грн
Berryssimo
Як ви це робите?!! Це перші слова клієнтів, які спробували наші сублімовані ягоди та ф...

Натуральна харчова рафінована олія кокосу 900 мл в пластиковому відрі.

Чисто білого кольору без будь-яких добавок кокосова олія рафінована, дезодорована, очищена має тверду консистенцію і температуру плавлення близько 24-26 градусів, при якій вона переходить в рідку фазу і стає жовтувато-прозорого кольору. Не дивлячись на таку низьку температуру плавлення - це єдина олія, яка не руйнується під дією високих температур при смаженні, як наприклад соняшникова олія, яка стає концерогеном при тривалому перегріві. 

Незамінна і в кулинарії, особливо при смаженні м'яса, овочів, для додавання в різного роду випічку та кондитерські вироби.

Крім цього, олію можна додавати в супи, салати, чай, каву чи молоко.

В кулінарних рецептах кокосова олія все частіше і частіше замінює інші види олій рослинного чи тваринного походження, так як благотворно впливає на процеси обміну речовин при травленні.

В склад олії з кокосу входять:

Лауринова кислота - 51%;
Міристинова кислота - 19%;
Каприлова кислота - 7%;
Капронова кислота - 6%.

Кокосова олія широко використовується і в косметології, як косметичний засіб для виготовлення крафтового мила, зволожуючих кремів, при масажі, догляді за волоссям та тілом, так як має приємний аромат кокосу, має бактерицидні властивості і підходить для всіх типів шкіри. Не містить холестерин, канцерогени і других шкідливих добавок та речових.

Термін придатності: 24 місяців.

Дата виготовлення: липень 2019 года.

Країна виробник: Малайзія, розфасовується на території України.

Не знайдено дописів

Написати відгук