Масляний екстракт з насіння просо і насіння харчової коноплі, 100 мл HopHemp

В наявності
+
190 грн
HopHemp

Масляний екстракт з проса містить вітаміни A, B1, B2, PP, E, K, а також пантотенову кислоту, фолієву кислоту, лінолеву кислоту, Тритерпеноїди милиацин, фітостероли і і піридоксин. Крім того, масло містить безліч макро- і мікроелементів: залізо, кальцій, калій, селен, магній, натрій, марганець, фосфор і цинк.

Цей комплекс корисних речовин знижує артеріальний тиск, що корисно при гіпертонії. Масло з проса допомагає виводити залишки антибіотиків з організму, прискорює загоєння ран і переломів кісток. Продукт прискорює ріст волосся, має властивості анаболіків і покращує стан шкіри. Крім того, екстракт покращує обмін речовин і нормалізує роботу печінки. Для більш ефективного впливу масла з проса, ми додали в препарат екстракт з конопель. Він містить додаткові вітаміни (B1, B2, Р, К, К1), а також комплекс мікроелементів (К, Mg, Ca, Fe, Na, Mn, Zn, Cu, P), антиоксиданти і жирні кислоти омега-3 і омега- 6.

Масляний екстракт конопель допомагає поліпшити роботу центральної нервової системи, налагодити сон і купірувати неврози. Препарат позитивно впливає на роботу травної системи. Його приймають при кольках, виразці шлунка, гастриті, холециститі і геморої. Екстракт прискорює обмін речовин і допомагає позбутися зайвої ваги.

Конопляна олія позитивно впливає на функції статевої системи людини. Жінкам екстракт допомагає зняти біль в передменструальний період, а чоловіки можуть приймати його для профілактики раку і аденоми простати.

Конопляна олія поліпшує роботу імунітету і зміцнює захисні функції організму. Допомагає ефективніше протистояти інфекційним захворюванням.

Щоб зберегти всі ці корисні властивості ми використовуємо технологію холодного віджиму без допуску кисню. Тому в кожній краплі ви отримаєте всі мікроелементи, закладені природою в просо та насіння медичної конопель.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить