Що таке Foody?

Foody - це місце, де ви можете знайти кращі крафтові продукти від українських виробників. Під “крафтовим” ми маємо на увазі, домашнє, сімейне виробництво, де продукти створені або зібрані руками з величезною любов'ю.

Ми ті, хто любить “справжню їжу”. Не з конвеєру чи заводських стрічок, а ту, що створена з місцевих продуктів, домашніми виробництвами.

Ми обожнюємо натуральне і домашнє - якісний сир, фермерське молоко, домашню ковбаску. Сьогодні все складніше знайти якісні продукти в магазинах. Наша команда зробила все, щоб ви могли напряму купувати у продавців, вивчивши інформацію про товари, магазини та обрати найкраще. Тепер виробники і фермери стали набагато ближче.

Мета Foody - об'єднати тисячі крафтових виробників, фермерів, домашніх бізнесів по виробництву продуктів харчування.

Ми підтримуємо домашнє виробництво, тому що віримо, за ним майбутнє.

manufacturer.png
1000+
Виробників продуктів харчування
products.png
10000+
Унікальних продуктів
map

Як це працює?

На Foody ви напряму купуєте у виробника чи фермера. Вони отримують Ваше замовлення, готують свою продукцію і відправляють Вам.

car

Купуйте на Foody

Захотілося домашніх вареників з вишнею і сметаною? Чи може смачний хамон під червоне сухе вино, ввечері при свічках в затишній атмосфері?

Свої улюблені продукти, страви та напої ви завжди знайдете на Foody.

Замовляйте напряму від виробників.

Тіште себе, тому що смачна їжа дарує щастя.

Продавайте на Foody

А якщо ви любите готувати, вирощуєте свій урожай чи у вас своє виробництво продуктів - ставайте продавцем на Foody. Покажіть свою продукцію кожному жителю України.

Давайте станемо ближче один до одного, а ще здоровіше та щасливіше!