Крафтова їжа і напої від українських виробників

Foody - це місце, де ви можете знайти кращі крафтові продукти від українських виробників. Під “крафтовим” ми маємо на увазі, домашнє, сімейне виробництво, де продукти створені або зібрані руками з величезною любов'ю.

Мета Foody - об'єднати тисячі крафтових виробників, фермерів, домашніх бізнесів по виробництву продуктів харчування. Ми підтримуємо домашнє виробництво, тому що віримо, за ним майбутнє.

Ми обожнюємо натуральне і домашнє - якісний сир, фермерське молоко, домашню ковбаску. Сьогодні все складніше знайти якісні продукти в магазинах. Наша команда зробила все, щоб ви могли напряму купувати у продавців, вивчивши інформацію про товари, магазини та обрати найкраще. Тепер виробники і фермери стали набагато ближче.

Захотілось домашніх вареників з вишнею і сметаною? Чи може смачний хамон під червоне сухе вино, ввечері при свічках в затишній атмосфері?

Свої улюблені продукти, страви та напої ви завжди знайдете на Foody.

Замовляйте напряму від виробників.

Тіште себе, тому що смачна їжа дарує щастя.

А якщо ви любите готувати, вирощуєте свій урожай або у вас своє виробництво продуктів - Cтавайте продавцем на Foody! Покажіть свою продукцію кожному жителю України..

Давайте станемо ближче один до одного, а ще здоровіше та щасливіше!