Масляний екстракт з насіння харчової конопелі, 100 мл. HopHemp

В наявності
+
185 грн
HopHemp

Масляний екстракт з насіння конопель - флагман нашої продукції. За своїми корисними властивостями він нітрохи не поступається риб'ячому жиру. Екстракт містить жирні кислоти омега-3 і омега-6 в ідеально збалансованому співвідношенні (3: 1). Крім того, до складу конопляного масла входять вітаміни B1, B2, Р, К, К1, а також такі мікроелементи як калій, магній, кальцій, залізо, натрій, марганець, цинк, мідь і фосфор.
Різноманітність корисних речовин речовин в екстракті з конопель допомагає знизити рівень холестерину і запобігти серцевим захворюванням. Препарат сприяє поширенню корисної мікрофлори в кишечнику і допомагає травній системі. Зміст омега-3 і омега-6 незамінні для поліпшення мозкової активності людини, зміцнюють і сприяють росту волосся.
Масло з насіння конопель використовують як натуральне знеболююче і протизапальний засіб. Це корисно при травмах, інфекціях і аутоімунних захворюваннях, що супроводжуються болем.
Екстракт з насіння конопель - натуральна иммуностимулирующая харчова добавка. Вміщені в ній жирні кислоти допомагають організму в синтезі ендоканнабіноідов, які відповідають за зміцнення імунної системи.
Крім того масло містить вітамін Е і каротиноїди, які є універсальними протекторами-антиоксидантами клітинних мембран. Ці речовини уповільнюють старіння тканин організму.
Для виробництва масляного екстракту з насіння конопель застосовують технологію холодного віджиму, без доступу кисню. Це дозволяє зберегти всі корисні властивості препарату в натуральному вигляді.
Унікальний цілющий ефект конопляного масла підтверджений численними дослідженнями і практичними результатами. Препарат широко використовують у всьому світі. Його застосовують як для вирішення різних проблем зі здоров'ям, так і в якості профілактики захворювань всього організму.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить