Масляний екстракт плодів шипшини і насіння харчової коноплі, 100 мл HopHemp

В наявності
+
295 грн
HopHemp

Масло шипшини цінується за наявність вітамінів і омега-жирних кислот, корисних для шкіри. Воно також містить феноли, які володіють противірусними, антибактеріальними і протигрибковими властивостями. Вітамін А, E, C і кислоти омега-3, -6 і -9 сприяють оновленню клітин шкіри, збільшують її еластичності і покращують зовнішній вигляд. Ці незамінні кислоти також зміцнюють бар'єрну функцію (необхідну для утримання вологи) і підвищують вироблення колагену (підтримує пружність).

В'язкі властивості олії шипшини допомагають звузити пори і освітлити шкіру. Екстракт плодів цієї рослини найчастіше використовується в косметології для догляду за шкірою. Причому використовується не тільки для зовнішнього, але і для внутрішнього застосування.

Крім описаних вище властивостей, шипшина багатий на поліфеноли і антоцианом, які допомагають зменшити запалення на шкірі людини - це властивість буде корисним при певних захворюваннях шкіри, наприклад псоріазу.

Ми змішали масляні екстракти шипшини і конопель щоб отримати додатковий ефект. Крім тієї користі, що дарує нам шипшина, ми отримуємо корисні властивості екстракту конопель. А це вітаміни (B1, B2, Р, К, К1), мікроелементи (К, Mg, Ca, Fe, Na, Mn, Zn, Cu, P) і антиоксиданти. У маслі конопель містяться жирні кислоти омега-3 і омега-6, в ідеальному для організму співвідношенні.

Ці речовини є природним джерелом енергії і натуральним загальнозміцнюючим засобом. Сприятливо впливають на імунну систему, допомагають забезпечити нормальну роботу головного мозку, знижують рівень холестерину і підвищують еластичність судин і серцевого м'яза. Каротиноїди і вітамін Е - універсальні протектори-антиоксиданти клітинних мембран, які уповільнюють старіння тканин організму.

Щоб зберегти всі ці корисні властивості ми використовуємо технологію холодного віджиму, без допуску кисню. Тому в кожній краплі ви отримаєте всі мікроелементи закладені природою в плоди шипшини і насіння медичної конопель.

Не знайдено дописів

Написати відгук