Масляний екстракт чорного кмину, шипшини і насіння харчової коноплі, 100 мл. HopHemp

В наявності
+
320 грн
HopHemp

Користь масла шипшини і чорного кмину Поєднання корисних властивостей чорного кмину і шипшини, роблять цей екстракт незамінною харчовою добавкою для загального зміцнення організму. Речовина має сильні антиоксидантні властивості завдяки високому вмісту карвакрола, тимолу, тімохінона і нігеллона. Корисні властивості антиоксидантів виявляються в процесах ліпідного переокислення в ліпосоми, утворених ліпідами тканин мозку. Це робить позитивний вплив на когнітивні функції мозку. Екстракт масла з кмину нормалізує процеси згортання крові і забезпечує профілактику інсульту. Збільшує чутливість до інсуліну і покращує опірність до діабету другого типу. Підвищує активність ферментів печінки і захищає її від шкідливих впливів.

У свою чергу, екстракт шипшини стимулює неспецифічну резистентність організму, посилює регенерацію тканин і синтез гормонів. Зменшує проникність судин. Має протизапальну і імуностимулюючу дію відносно гуморального і клітинного імунітету. Щоб отримати додаткову користь для вашого організму, ми змішали масляні екстракти чорного кмину, шипшини і конопель. Крім того ефекту, що дарує нам шипшина і кмин, ми отримуємо корисні властивості екстракту конопель. А це антиоксиданти, комплекс мікроелементів і вітаміни (B1, B2, Р, К, К1). Також масло конопель містить жирні кислоти омега-3 і омега-6 в ідеальному для організму співвідношенні (3: 1).

Цей комплекс речовин покращує роботу імунітету людини, зміцнює захисні функції людського організму, нормалізує процес обміну речовин і зміцнює м'язи серця. Корисні речовини, які містить олія конопель благотворно впливають на нервову систему людини: допомагають від безсоння, поведінкових розладів і при неврозах.

Крім того, конопляну олію використовують проти хвороб шкіри. Воно ефективно при дерматиті, вітіліго, екземі і псоріазі. Також масляний екстракт конопель покращує стан організму при проблемах з органами дихання. Препарат рекомендують хворим на пневмонію, туберкульоз і астмою.

Щоб зберегти всі ці корисні властивості ми використовуємо технологію холодного віджиму без допуску кисню. Тому в кожній краплі ви отримаєте всі мікроелементи закладені природою в плоди шипшини, тмину і насіння медичної конопель.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить