Масляний екстракт з чорного кмину і насіння харчової коноплі, 100 мл HopHemp

В наявності
+
215 грн
HopHemp

Чорний кмин - одна з найбільш біологічно активних прянощів. Масло кмину насичено кальцієм, калієм, магнієм і фосфором. До складу входять вітаміни A, B, C, E, а також амінокислоти омега-3, омега-6, омега-9.

Масляний екстракт чорного кмину має бактерицидні властивості, допомагає побороти кишкових паразитів і грибок. Він посилює виділення жовчі і зміцнює основні функції травлення. В масло кмину входить тімохінон, який є антиоксидантом. Речовина допомагає підвищити працездатність людини, заряджає енергією і зміцнює загальний тонус. Також тімохінон уповільнює ріст злоякісних пухлин.

Екстракт впливає на вилочкової залози і зміцнює імунну систему. Цей натуральний продукт використовують тоді, коли не можна застосовувати фармацевтичні речовини. Масло з чорного кмину знижує цукор у крові та уповільнює розвиток новоутворень. Використання екстракту широко поширене при лікуванні астми, бронхіту і запалення легенів. У складі кмину є речовини, благотворно впливають на гормони пов'язані з лактацією. Тому екстракт з насіння кмину корисно вживати годуючим матерям, у яких є проблеми з виробленням грудного молока. Ми змішали масляні екстракти кмину і конопель, щоб отримати додатковий ефект. Крім тієї користі, що дарує нам кмин, ми отримуємо корисні властивості екстракту конопель. Речовина містить калій, магній, кальцій, залізо, натрій, марганець, цинк, мідь і фосфор. Екстракт коноплі багатий вітамінами B1, B2, P, K і K1. Цей комплекс корисних речовин робить позитивний вплив на функції кровотворення і стимулює синтез кров'яних клітин. Крім того, масло допомагає людям з хворобами дихальних шляхів. Його рекомендують вживати при пневмонії, бронхіті і туберкульозі. Медики рекомендують включати в раціон конопляну олію при порушенні сну, загальмованості реакції і неврозах. Конопляна олія допомагає налагодити роботу травної системи. Препарат приймають при гастриті, виразці шлунка, холециститі, кольках і геморої.

Щоб зберегти всі ці корисні властивості інгредієнтів, ми використовуємо технологію холодного віджиму, без допуску кисню. Тому в кожній краплі ви отримаєте всі мікроелементи, закладені природою в насіння кмину і медичної конопель.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить