Узбеч паста із насіння льону з медом 200г ТОВ "Інша Їжа"

В наявності
+
90 грн
ТОВ "Інша Їжа"
Компанія “Інша Їжа” з’явилася у той момент, коли група однодумців вирішила, що на укра...

Урбеч - це паста з насіння льону, приготована за традиційною технологією шляхом перетирання насіння з додаванням невеликої кількості меду.

Найсправжніший суперфуд! У насінні льону міститься Омега-3 - дуже корисна поліненасичена жирна кислота, - лігнани, клітковина, а також вітаміни А, С та Е, калій, марганець, магній і цинк. І це далеко не повний перелік корисних складових для вашого здоров’я.

Регулярне вживання урбечу зміцнює іммунітет, покращує роботу всього організму. Недарма саме цей продукт регулярно вживають довгожителі, що живуть на Кавказі! Також урбеч є рекомендованим продуктом при схудненні, тому що вже доведено, що льон покращує обмін речовин.

Вживання всього лише однієї чайної ложки урбечу на день допоможе покращити самопочуття!

Склад: насіння льону, мед натуральний.

Термін зберігання: 12 місяців з дати виробництва. Енергетична цінність на 100 г продукту: 641 ккал. Харчова цінність на 100 г продукту: білки - 23 г, жири - 49 г, вуглеводи - 27 г. Відкриту банку зберігати в холодильнику не більше 30 днів.

Умови зберігання: в щільно закритому посуді в чистому, сухому добре вентильованому прохолодному приміщенні при температурі -5(+20)°С і відносній вологості не більше 75%, без сторонніх запахів.

Не знайдено дописів

Написати відгук