Паста Кеш'ю 200Г ТОВ "Інша Їжа"

В наявності
+
190 грн
ТОВ "Інша Їжа"
Компанія “Інша Їжа” з’явилася у той момент, коли група однодумців вирішила, що на укра...

Ця вишукана паста має ніжний солодкуватий смак. Саме тому паста кеш'ю - вибір гурманів і дітей! І це добре, адже паста від компанії "Інша Їжа" - це абсолютно натуральний продукт, в складі якого тільки горіхи кеш'ю.

Пасту кешью рекомендують вживати людям, які бажають контролювати свою вагу і вживання солодкого. За невисоку калорійність у порівнянні з іншими горіхами, цю пасту радять багато дієтологів. До того ж в кеш'ю багато вітамінів групи А і В, кальцій, фосфор, цинк і жирні кислоти Омега-3, які необхідні як для серця і судин, так і для красивої шкіри.

Пасту кеш'ю можна додати до ранкової каші, намастити на цілісно-зерновий сухарик або житній тост. Також ця горіхова паста може бути одним з компонентів для десертів.

Склад: горіх кеш'ю смажений.

Термін зберігання: 12 місяців з дати виробництва. Енергетична цінність на 100 г продукту: 536 ккал. Харчова цінність на 100 г продукту: білки - 18,5 г, жири - 48,5 г, вуглеводи - 22,5 г. Відкриту банку зберігати в холодильнику не більше 30 днів.

Умови зберігання: в щільно закритому посуді в чистому, сухому добре вентильованому прохолодному приміщенні при температурі -5(+20)°С і відносній вологості не більше 75%, без сторонніх запахів.

Горіхова паста
Вид горіхової пасти:
  • кешью
Особливості горіхової пасти:
  • без цукру
  • натуральна

Не знайдено дописів

Написати відгук