Кунжутна паста (Тахні) 250г ТОВ "Інша Їжа"

В наявності
+
110 грн
ТОВ "Інша Їжа"
Компанія “Інша Їжа” з’явилася у той момент, коли група однодумців вирішила, що на укра...

Тахіні, тхіна, тахіна - все це варіанти назви дуже ароматної і корисної пасти, яка готується з насіння кунжуту. Тахіні володіє незвичайним, злегка пряним смаком і широко застосовується в кулінарії країн Сходу. Що стосується користі: кальцій, магній, фосфор, жирні кислоти, вітаміни груп А, В і РР - це лише неповний список того, що є в цьому продукті. А наявність рослинного білка в тахіні робить її незамінною для веганів і вегетаріанців.

Саме ця паста є обов'язковим компонентом хумусу і надає йому неповторний смак. На основі тахіні готують різноманітні соуси-діпи до фалафеля, овочів і м'яса. Також її використовують в маринадах для птиці, риби і соєвого сиру тофу.

Кунжутна паста від компанії "Інша Їжа" гладенька і текуча по консистенції, тому перед вживанням її бажано злегка струсити.

Склад: насіння кунжуту смажені.

Термін зберігання: 12 місяців з дати виробництва. Енергетична цінність на 100 г продукту: 565 ккал. Харчова цінність на 100 г продукту: білки - 19,4 г, жири - 48,7 г, вуглеводи - 12,2 г. Відкриту банку зберігати в холодильнику не більше 30 днів.

Умови зберігання: в щільно закритому посуді в чистому, сухому добре вентильованому прохолодному приміщенні при температурі -5(+20)°С і відносній вологості не більше 75% без сторонніх запахів.

Горіхова паста
Вид горіхової пасти:
  • кунжутна
Особливості горіхової пасти:
  • без цукру
  • натуральна

Не знайдено дописів

Написати відгук