Арахісова паста Фіинес 200г ТОВ "Інша Їжа"

В наявності
+
88 грн
ТОВ "Інша Їжа"
Компанія “Інша Їжа” з’явилася у той момент, коли група однодумців вирішила, що на укра...

Арахісова паста фітнес - це концентрація користі та енергії для всіх, хто займається спортом. Рослинний білок, який міститься в арахісі, є незамінним для тих, хто прагне наростити або зміцнити м’язи. А мононенасичені жири покращують еластичність тканин та прискорюють обмінні процеси в організмі. Саме тому арахісова паста все частіше рекомендується до вживання кращими спортсменами світу.

Основна відмінність арахісової пасти фітнес від інших арахісових паст компанії “Інша Їжа” - це додавання лецитину з насіння соняшника. Ця корисна добавка не тільки покращує текстуру пасти, а й містить речовини, котрі покращують роботу серцево-судинної системи.

Паста поєднується з бананами, манго та іншими екзотичними фруктами, цільнозерновими хлібцями, а також різними сирами.

Склад: арахіс смажений, мед, лецитин соняшниковий.

Термін зберігання: 12 місяців з дати виробництва. Енергетична цінність на 100 г продукту: 617 ккал. Харчова цінність на 100 г продукту: білки - 25 г, жири - 50 г, вуглеводи - 10 г. Відкриту банку зберігати в холодильнику не більше 30 днів.

Умови зберігання: в щільно закритому посуді в чистому, сухому добре вентильованому прохолодному приміщенні при температурі від -5 ° С до + 20 ° С і відносній вологості не більше 75%, без сторонніх запахів.

Горіхова паста
Вид горіхової пасти:
  • арахісова
Особливості горіхової пасти:
  • без цукру
  • дієтична
  • натуральна

Не знайдено дописів

Написати відгук