Знатний Мед Акація з малиною ТМ Знатний мед

В наявності
+
179 грн

Одним з найбільш цінних видів меду є Акацієвий. За рахунок свого тонкого смаку і аромату, а також через здатність залишатись у рідкому стані протягом довгого часу, мед з квітів акації користується заслуженою шаною у споживачів.

Цей вид меду містить багато фруктози, тому краще засвоюється організмом. Це також найбільш “гіпоалергенний” вид меду, ось чому він найкраще підійде дітям.

Також мед з акації містить багато каротину, має антисептичні властивості, знижує артеріальний тиск. Крім того, акацієвий мед містить багато вітаміну А, а також вітаміни В, С і Е. Вважають, що мед акації має омолоджувальну дію на організм, а також знімає стреси.

Бджоли можуть збирати нектар з двох видів акації – білої та жовтої, в залежності від цього, кінцевий продукт  – акацієвий мед – буде відрізнятись кольором.

В місці, де знаходиться наша пасіка, росте як біла акація (робінія), так і жовта акація (карагана), тому Знатий Мед акацієвий містить нектар з обох цих медоносів. Одночасно із акацією, квітне і малина, яка теж є сильним медоносом.

У результаті – бджоли збирають нектар з усіх вказаних медоносів протягом одного й того  ж періоду – так народжується унікальний Знатний Мед, більш багатий за своїм складом, ніж монофлорна біла акація. В складі нашого меду є біла, жовта акація та малина.

Тут і далі - колір продукту може відрізнятись від зображення на сайті, оскільки відтінок залежить від освітлення, параметрів монітора та індивідуального сприйняття.

Маса нетто: 1 л


Мед
Вид меду:
  • акації
Об'єм меду:
  • 1 літр
Особливості меду:
  • з ягодами

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить