Сублімована полуниця ягоди цілі 100 грам Berryssimo

1059055889
В наявності
+
299 грн
Berryssimo
Як ви це робите?!! Це перші слова клієнтів, які спробували наші сублімовані ягоди та ф...

Усіма улюблені ягоди полуниці тепер доступні в будь-яку пору року. Єдине, що відрізняє сублімовану полуницю від свіжої – це її легка та хрустка структура.

Цілі ягоди свіжої полуниці спершу заморожують, а потім лагідно осушують, випаровуючи з них вологу. Цей процес називається сублімацією або ліофілізацією. Цей метод збереження ягід в сухому стані є найдбайливішим, так як при сублімаціїї ягоди полуниці зберігають свою форму, колір, смак та 95% корисних речовин та вітамінів.

Полуниця висушена сублімаційним способом має широкий спектр використання. Ягоди повністю готові до вживання і не потребують будь якої додаткової обробки. Це просто знахідка для кондитерів, адже завдяки своїй гігіроскопічності, сублімована полуниця швидко вбирає вологу та стає немов свіжа. Ліофілізована полуниця стане чудовим декором для тортів, тістечок та капкейків. Залийте ягоди шоколадом й ви отримаєте смачні та легкі цукерки. Шоколад створить бар’єр щоб ягоди не вирали вологу та залишались хрусткими.

Наша сублімована полуниця вирощена на виготовлена в Україні, що значно зменшує її вартість у порівнянні з закордонними аналогами. Виробництво ретельно контролює якість ягід на вході та надає всі необхідні сертифікати якості на готовий продукт.


Вага: 100 грам.

Термін придатності: 1 рік.

Умови зберігання: в сухому місці, в щільно закритій упаковці, подалі від прямого сонячного світла.

Упаковка: дой-пак з zip-замком.

Країна виробник: Україна.


Не знайдено дописів

Написати відгук