Трав'яний чай "Енергетичний" ЭкоЛарец

В наявності
+
46 грн

Кожен чай, це творіння Душі, рук і Природи. Душа своїм чуттям підбирає букет трав, який найкращим чином розкриється в чайній церемонії. Руки вирощують і збирають трави. Природа, нам підносить свої дари, наповнені цілющою силою і любов'ю Всесвіту до нас. З'єднуючись, три головні компоненти, переносять нас у світ спокою гармонії і естетичного задоволення від чаювання, наповнюючи нас життєвою силою трав і енергією сонця.

Трав'яні чаї (склад, пропорції) всі виготовляються за власними рецептами і натхнення. Більшість трав вирощується самостійно, а також збираються в лісі і на луках. Ягоди використовуються лісові, фрукти домашні.

Енергетичний ... Сама назва говорить за себе. Основа чаю, це ферментовані листя фруктових дерев, які ідеально замінюють чорний магазинний чай і при цьому наповнюють тіло силою і енергією дерев. Иссоп, що входить до складу чаю, своїм смаком нагадує суміш меліси, лікарської м'яти і ромашки. Смак чаю ненав'язливий, навіть деревно + терпкий, а сушені яблука наповнюють його легкою кислинкою))

Склад: ферментований лист вишні, ферментований лист сливи, ферментований лист винограду, сушені яблука, перцева м'ята, материнка, ісопу, листя амаранту.

Вартість вказана за упаковку: 45 гр.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить