Борошно конопляне, 200 г HopHemp

В наявності
+
90 грн
HopHemp

Джерело кращого рослинного білка, клітковини, вітамінів і мінералів!

Конопляне борошно - це унікальний Суперфуд, вона гіпоалергенна, не містить глютен, має низький рівень вуглеводів, не викликає непереносимість і відмінно засвоюється організмом.

Конопляне борошно від торгової марки HopHemp - це преміальний продукт, який не має аналогів в Україні. Проводиться за сучасними технологіями, при низьких температурах. Це дозволяє зберегти білок і всі корисні речовини в природному вигляді, не порушуючи їх структуру і властивості. А завдяки малому вмісту залишкового жиру, конопляна борошно не прогоркает, має приємний горіховий смак і аромат. Може зберігатися протягом тривалого часу, хоча зазвичай довго не затримується на кухонних полицях, а використовується для приготування смачних і корисних страв!

Борошно з насіння коноплі - це дуже близький родич конопляного протеїну. По суті, вони дуже схожі, але борошно містить більшу кількість клітковини, яка по своїй текстурі нагадує мелену каву. Клітковина вкрай необхідна для повноцінного здорового харчування. Вона сприяє зниженню рівня глюкози і поганого холестерину в крові, завдяки чому зменшується ризик виникнення серцево-судинних захворювань та ішемічної хвороби, позитивно впливає на зниження артеріального тиску і регулює рівень цукру в крові. Сприяє детоксикації організму. Очищає шлунково-кишковий тракт, покращує травлення. Зменшує споживання калорій, при цьому забезпечує почуття приємної ситості.

Конопляний білок унікальний, він складається з двох типів протеїнів - едестіна і альбуміну, які формують нашу клітинну ДНК і беруть участь в кровотворних процесах нашого організму. Білок насіння конопель містить всі 20 відомих амінокислот, включаючи 9 незамінних (EAAs), які наш організм не виробляє і повинен заповнювати свої запаси, отримуючи правильне харчування.

Завдяки регулярному вживанню конопляної борошна, поліпшується метаболізм і травлення, робота ендокринної, серцево-судинної, сечостатевої та нервової систем. Конопляний білок легко перетравлюється і має більш високу засвоюваність, ніж інші рослинні білки, що містяться в горіхах, сої, горосі, нуте або в рисі.

Конопляне борошно від торгової марки HopHemp відрізняється низьким вмістом жиру. Це дозволяє уникнути окислювальних процесів, які негативно впливають на якісні показники (неприємний запах і смак, консистенція і колір) і терміни зберігання борошна. До того ж окислені продукти несуть в собі потенційну небезпеку для здоров'я людини!

Конопляне борошно - відмінне доповнення до будь-якої дієти. Ідеально підходить для приготування корисної випічки і різних дієтичних страв. Її можна вводити до складу хлібобулочних виробів, замінюючи 40-50% стандартної борошна, додавати в суміші для млинців і панкейк або готувати смачні і суперкорисне коктейлі, на основі кефірів і йогуртів.

Ми впевнені, що регулярне вживання цього Суперфуд наповнить вас легкістю і енергією!

Країна виробництва - Україна

Виробник - ТОВ «МІРОТОЛ ГРУП», торгова марка HopHemp

Не знайдено дописів

Написати відгук