Гарячий шоколад "Пломбір - без цукру ТОВ "Гудвил-Инвест"

В наявності
+
80 грн
ТОВ "Гудвил-Инвест"
ТОВ «Гудвіл-Інвест» -  вітчизняний виробник натуральної продукції на основі&n...

Напій Гарячий шоколад зі стевією - з ароматами в асортименті

Склад: какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, суха молочна сироватка, екстракт солодкий з листя стевії, натуральний ароматизатор

Вага: 150 г

Ви і дня не можете прожити без солодкого, але прекрасно розумієте, що таке харчування шкодить вашому організму? Ви щомісяця обіцяєте собі не торкатися більше до шоколадкам, але у вас не вистачає сили волі? Ви вже півроку не їсте солоденького, але відчуваєте, що ось-ось зірветься? Не впадай у відчай! Гарячий шоколад зі стевією - ось вирішення всіх ваших проблем.
 
Гарячий шоколад зі стевією був розроблений спеціально для людей, які бережуть своє фізичне та емоційне здоров'я. Якщо ви стежите за якістю і калорійністю вживаних продуктів, то наша продукція точно для вас! Гарячий шоколад Stevia виготовлений виключно з натуральних інгредієнтів, а саме: з низькокалорійного какао-порошку, солодкого екстракту листя стевії, молочної сироватки і натуральних природних ароматизаторів. Спосіб приготування шоколаду дуже простий. Залийте 2-3 чайні ложечки шоколадного порошку 250 мілілітрах гарячої води або молока і перемішайте. Всього хвилина - і шоколад готовий!

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо, вас це зацікавить