Яловичина тушкована Крафтовый Склад # 1

В наявності
+
141 грн

В упаковці 8 шт. Яловичина - найпопулярніше м'ясо у всьму світі. Воно містить все необхіде людському організму амінокислоти. Це м'ясо - неперевершене джерело поживних речовин. 200 г м'яса можуть замінити літр молока. Користь яловичини в тому, що вона здійснює нейтралізацію соляної кислоти, травних ферментів та інших подразників, які містяться в шлунковому соку, сприяючи тим самим нормалізації кислотності в шлунку і кишечнику. У цьому м'ясі досить багато мінеральних речовин, в першу чергу - цинку і заліза, за що яловичина дуже цінується. Багато в цьому м'ясі і вітамінів - особливо групи В, а також Е, Н та РР. Без ГМО.

Склад продукту: яловичина жилована не меньше 87% (закладка сировини до стерилізації, при цьому м'язова тканина з вмістом жирової тканини не більше 14%), жир-сирець яловичий не більше 10,5% (закладка сировини до стерилізації), сіль кухонна , цибуля ріпчаста, перець чорний, лист лавровий.

Поживна (харчова) цінність 100 г продукту: білки - 16,8 г, жири - 17 г, вуглеводи - 0 г.

Енергетична цінність 100 г продукту: 220 ккал (921,1 кДж).

Упаковка: банка металева для консервування, бляшанка, кришка Easy open.

Маса нетто: 325г

Термін придатності: не більше 2 років з дати виготовлення при температурі від 0 ° C до 20 ° C та відносній вологості повітря не вище 75%.


Увага! Відвантаження, здійснюється щоденно крім вихідних та святкових днів! Мінімальне замовлення від 500грн.!


Не знайдено дописів

Написати відгук