Перепелині яйця від Зайця Ферма Зайця

В наличии
+
60 грн

“Перепелині яйця від Зайця”

Перепелине яйце – це справжня скарбниця вітамінів і біологічно активних добавок, що сприяє лікуванню і профілактиці багатьох відомих захворювань.

Поживна (харчова) цінність на 100г продукту:

білки – 13г; жири – 11г; вуглеводи – 0 г;

Вітаміни: А-5,5 мг; В1-1,0мг; В2-5,5 мг.

Енергетична цінність (калорійність) 

на 100г продукту 649кДж/155 ккал.

Корисні властивості перепелиних яєць

  1. Перепелині яйця сприяють зміцненню імунної системи, допомагають захиститися і легше перенести простудні захворювання.
  2. Сприятливо впливають на серцево-судинну систему, допомагають нормалізувати кров’яний тиск,
  3. Позитивно впливають на роботу мозку і покращують розумові здібності людини, тому особливо рекомендуються школярам і студентам.
  4. Регулярне вживання цього продукту допомагає зміцнити нервову систему, впоратися з дратівливістю, стресами і депресіями, підвищує витривалість і працездатність організму.
  5. Перепелині яйця корисні для роботи травної системи, печінки і нирок, покращують обмін речовин.
  6. Перепелині яйця корисні людям, які проживають в екологічно несприятливих регіонах, так як допомагають виводити з організму радіонукліди. Ця властивість була виявлено японськими вченими після трагедії 1945 року. Тоді перепелині яйця були включені в обов’язковий раціон харчування дітей і рекомендовані до регулярного вживання дорослими. Після аварії на Чорнобильській АЕС радянські медики скористалися японським досвідом і також отримали позитивні результати.
  7. Перепелині яйця зміцнюють кісткову тканину, тому рекомендуються дітям і людям похилого віку.
  8. Вагітним і жінкам, що годують також варто вносити перепелині яйця в свій раціон харчування. Лікарі кажуть, що перепелині яйця допомагають навіть знизити негативні прояви токсикозу.
  9. Корисні перепелині яйця і для чоловічого здоров’я, вони підсилюють статеву функцію і допомагають захиститися від простатиту.
  10. Фахівці рекомендують регулярно вживати перепелині яйця спортсменам і людям, зайнятим важкою фізичною працею


Сообщения не найдены

Написать отзыв