Зефір рожевий зі стевією і асаї берри в кокосовій стружці Family size, 500г ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
135 грн

Ніжний зефір містить цінний компонент - сироватковий білок, який є джерелом енергії і амінокислот. Незамінний при фізичних навантаженнях і активному способі життя. Рекомендований до вживання людям, які контролюють свою вагу.

У наш зефір входять такі корисні компоненти:

Екстракт стевії густий «Стевіясан» - беcкалорійний, 100% натуральний цукрозамінник. На основі солодкої трави стевії. Солодкість визначають речовини, які регулюють обмінні процеси в організмі, нормалізують рівень цукру і холестерину в крові, сприяють нормалізації артеріального тиску, що доведено науковим дослідженням.

Сироватковий білок - відомий своїм багатим складом амінокислот, які сприяють виробленню необхідних організму ферментів. Також він особливо популярний серед людей, які ведуть здоровий спосіб життя і займаються спортом. Агар-агар - морська водорість давно відома своїми корисними властивостями, що містить розчинну клітковину і велика кількість мінералів. Клітковина важлива для організму. Цей морський скарб містить різні корисні мікроелементи.

Асаї берри називають еліксиром вічної молодості завдяки їх здатності сповільнювати старіння організму. Суперфуд також відмінно зміцнює імунітет і славиться потужну протизапальну дію. У асаї берри значна кількість антиоксидантів, які знижують рівень холестерину в крові. Також Суперфуд запобігає виникненню тромбів, покращує роботу кровоносних судин і циркуляцію крові.

Кокосова стружка містить безліч вітамінів і поживних речовин, корисних для організму. Вони активізують захисні властивості імунної системи, і забезпечують нормальну працездатність органів. М'якоть кокоса і його стружка є антиоксидантом, що уповільнює окислюють процеси в клітинах, тим самим перешкоджає старінню організму і розвитку різних захворювань.

Харчова та енергетична цінність на 100 г: білки - 3,6 г, жири - 2,2 г, вуглеводи 70,6 м

Калорійність на 100 г: 317 ккал.

Термін зберігання: 1 місяці від дати виготовлення.

Вага: 500 г.

Зефір
Вид зефіру:
  • без цукру
  • дієтичний
  • натуральний

Не знайдено дописів

Написати відгук