Зефір білий зі стевією в кокосовій стружці Family size, 500 г ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
120 грн

Ніжний зефір містить цінний компонент - сироватковий білок, який є джерелом енергії і амінокислот. Незамінний при фізичних навантаженнях і активному способі життя. Рекомендований до вживання людям, які контролюють свою вагу.

У наш зефір входять такі корисні компоненти:

Екстракт стевії густий «Стевіясан» - беcкалорійний, 100% натуральний цукрозамінник. На основі солодкої трави стевії. Солодкість визначають речовини, які регулюють обмінні процеси в організмі, нормалізують рівень цукру і холестерину в крові, сприяють нормалізації артеріального тиску, що доведено науковим дослідженням.

Сироватковий білок - відомий своїм багатим складом амінокислот, які сприяють виробленню необхідних організму ферментів. Також він особливо популярний серед людей, які ведуть здоровий спосіб життя і займаються спортом.

Агар-агар - морська водорість давно відома своїми корисними властивостями, що містить розчинну клітковину і велика кількість мінералів. Клітковина важлива для організму. Цей морський скарб містить різні корисні мікроелементи.

Кокосова стружка містить безліч вітамінів і поживних речовин, корисних для організму. Вони активізують захисні властивості імунної системи, і забезпечують нормальну працездатність органів. М'якоть кокоса і його стружка є антиоксидантом, що уповільнює окислюють процеси в клітинах, тим самим перешкоджає старінню організму і розвитку різних захворювань

Харчова та енергетична цінність на 100 г: білки - 3,6 г, жири - 2,2 г, вуглеводи 70,6 м

Калорійність на 100 г: 317 ккал.

Термін зберігання: 1 місяць від дати виготовлення.

Вага: 500 г.

Зефір
Вид зефіру:
  • без цукру
  • дієтичний
  • натуральний

Не знайдено дописів

Написати відгук