Варення "Персик" ТМ "Дім Варення"

В наявності
+
155 грн
ТМ "Дім Варення"
Ми – творча бакалійна компанія. Ми прагнемо вдихнути в такі звичайні продукти, як ...

Ми варимо наше варення із мінімальним додаванням цукру, тільки із найсвіжіших фруктів, ягід та овочів та на основі власного досвіду.

Персик в цьому варенні порізаний дуже великими шматками: один персик розрізаний на вісім частин. За рахунок таких крупних шматочків плоди соковиті та мають насичений персиковий смак. Варення доволі солодке.

Не містить штучних домішок та барвників.

Цікаві факти: природа ніколи не створювала персиків в тому вигляді, в якому ми їх знаємо.

Обережно! Персик – харчовий алерген № 1 серед фруктів для жителів Середземномор’я. А для нас, жителів Східної та Північної Європи, він не такий вже й страшний, бо ми спочатку розвиваємо чутливість до пилку берези. Його білки подібні до алергенів кісточкових та інших плодів родини розових. Проте ці білки легко розкладаються травними ферментами. Тому не викликають симптомів харчової алергії. Дане варення слід вживати, якщо точно знаєте про відсутність алергії на будь-який інгредієнт варення у себе, або у тих, для кого замовляєте.

Склад: персик, цукор.

Зберігати при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%. Після відкриття банку зберігати в холодильнику. У разі відсутності хлопка під час відкривання банки, продукт споживати не можна.

Закрита банка зберігається 24 місяці від дати виробництва (дата виробництва вказана на кришці банки), після відкриття банки продукт слід зберігати не більше 2 місяців у холодильнику.Енергетична та поживна цінність на 100 г продукту
  • білки 0,7;
  • жири 0,1;
  • вуглеводи 52,2;
  • калорійність 213 ккал.
Смак джемів:
  • персик

Не знайдено дописів

Написати відгук