Набір сирних веганських цукерок без цукру "Дабл Чізкейк" Finix

В наявності
+
300 грн
Finix
⚜️ Фінікс - бренд корисних наборів цукерок. ⚜️ ???????? Ми віримо в користь продук...

Набір з 12 цукерок

  • 2 Чізкейка Нью-Йорк
  • 2 Малинових Чізкейка
  • 2 Фісташкових Чізкейка
  • 2 Масала Чізкейка
  • 2 Матча Чізкейка
  • 2 Чізкейка Солона Карамель

Склад цукерок: кеш’ю, фінік, мигдаль, кокос, грецький горіх, фісташка, какао масло, кокосова олія, рисове борошно, кокосовий цукор, повітряний амарант, льон, чіа, курага, лимон, апельсин, какао, матча, імбир, спеції Масала, сублімована малина, кориця, гімалайська сіль, ванільний екстракт.

Вага: 210 грам 

Чізкейки - багатошарові цукерки без цукру, без лактози, без глютену.

В середині кисло-молочна кулька з кеш’ю сиру відповідного смаку - ванільна, малинова, фісташкова, пряна зі спеціями масала та курагою, матча, апельсинова.

Кулька огорнута відповідним шаром - марципан, горіховий, фісташковий з насінням, імбирне печиво з повітряним амарантом, кокосове, шоколадний бісквіт.

! Кокосовий цукор входить лише в Чізкейк Масала.

Опис кожної цукерки.

Чізкейк Малина. Пам'ятаєш в дитинстві мама робила творог з малиновим варенням? Це воно! Занурене в білий шоколад, ой, в рожевий.

Матча Чізкейк. Незвичайний смак матча ховає у собі найсильніший антиоксидант у природі. А зверху зелений шоколад робить смак ніжно-молочним та досконалим.

Чізкейк Нью-Йорк. Ванільний сир у марципані! Текстура та смак ніжного кеш'ю сиру схожі на чізкейк. Але тут не просто зайві калорії, а вся користь смачного кеш’ю.

Солона Карамель Чізкейк. Чого вартий лише шоколадний бісквіт. Текстурний горіховий шар ховає в собі ще два. Один з них - це кеш’ю-сир з апельсиновим смаком, а інший - солона фінікова карамель з ароматом ванілі, ніжна та тягуча, солодка і солона водночас.

Масала Чізкейк. В імбирний пряник загорнули ароматний кеш'ю крем з курагою і присипали міні поп-корном. А ще тут ці дивні зернятка - повітряний амарант. Хрустить. Spicy!

Фісташковий Чізкейк. Поки жуєш корисне насіння льону та чіа з основи, кремова начинка розкриває вишуканий смак фісташки. 

Не знайдено дописів

Написати відгук