Панірувальна суміш Темпура 1,0кг PROVIL ТМ - Греция

В наявності
+
223 грн

Мінімальне замовлення від 1000,00 грн., Безкоштовна доставка Новою Поштою від 3500,00 грн.

Не замінний продукт для господинь, який завжди є під рукою в холодильнику. І ще, він відноситься до категорії Ho-Re-Ca (ресторани, громадське харчування, гриль-бари, кафе).

Темпура для панірування рекомендується для виробництва, хрустких і смачних будь-яких видів напівфабрикатів, різних нагетсів, котлет, гамбургерів. Також для обвалювання м'ясних, рибних і овочевих напівфабрикатів, виробів з тіста, фруктів, сирів, морепродуктів і т.д. Використовується для приготування страв високої кухні.

Норма витрат 1х2 води.

Суміш для приготування темпура допоможе вам створити прекрасний повітряний вид будь-якого продукту значно збільшуючи його об'єм з ідеальним смаком, красивим кольором і хрусткою скоринкою. Ця суміш для панірування допоможе створити абсолютно приголомшливий продукт, який не тільки буде соковитим і утримає форму виробу страви, а й додасть звичним стравам нові ідеальні відтінки смаку і аромату. А також створить прекрасний зовнішній вигляд і колір вироби. Продукт високої якості. Що в свою чергу забезпечить вашим блюдам завжди стабільну якість і незмінний смак.

Пластиковий пакет 1,0 кг.

Термін придатності 1 рік

Відвантажуємо щодня, крім Неділі і Свят.

Не знайдено дописів

Написати відгук