Фіточай із зеленим чаєм «Гармонія» ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
33 грн

Основними компонентами серії чаїв є екстракт стевії густий "Стевіясан", лист стевії, зелений чай. Не потребує додавання цукру!

Чому саме зелений чай обраний однією зі складових основи цієї серії чаїв?

У зеленому чаї міститься 300 корисних речовин, які і визначають його цілющі властивості. Ось деякі з них: широкий комплекс вітамінів В1, В2, В9, С, А, К, Р і РР. Йод, марганець, цинк, калій, фтор, натрій, фосфор, кремній, кальцій, залізо, мідь. Катехіни, алкалоїди, ефірні масла, вуглеводи, органічні кислоти, білки, пектини. Такий серйозний комплекс дуже корисний для здоров'я нашого організму. Чого тільки варта його здатність пригнічувати мутації клітин, захищаючи організм від раку, регулювати жировий обмін і сповільнювати процеси старіння! А разом зі стевією і різними лікарськими рослинами зелений чай дає просто вражаючі результати.

Дана серія чаїв допоможе привести організм в порядок. Фіточай із зеленим чаєм «Гармонія» має прозорий, жовто-золотий колір заварки, приємну солодкість і ніжний аромат. Містить безліч життєво важливих для людини вітамінів і мікроелементів. Приємний смак і запашний аромат роблять це чай найкращим подарунком для всіх справжніх цінителів зеленого чаю. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані: в комплексній терапії і як профілактичний засіб при хронічній втомі, авітамінозі, для поліпшення травлення, зміцнення серцево-судинної системи, корекції ваги.

Фіточай сприяє:

  • нормалізації обміну речовин;
  • профілактиці атеросклерозу;
  • виведенню холестерину;
  • виведенню токсинів і радіонуклідів;
  • нормалізації глюкози в крові;
  • зміцненню імунітету.
Склад: зелений чай, лист стевії, трава спориш, плоди шипшини, екстракт стевії густий.

Форма випуску: 20 фільтр-пакетиків по 1,5 г.

Не знайдено дописів

Написати відгук