Фіточай із зеленим чаєм «Енергія» ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
33 грн

Основними компонентами серії чаїв є екстракт стевії густий "Стевіясан", лист стевії, зелений чай. Не потребує додавання цукру!

Чому саме зелений чай обраний однією зі складових основи цієї серії чаїв?

У зеленому чаї міститься 300 корисних речовин, які і визначають його цілющі властивості. Ось деякі з них: широкий комплекс вітамінів В1, В2, В9, С, А, К, Р і РР. Йод, марганець, цинк, калій, фтор, натрій, фосфор, кремній, кальцій, залізо, мідь. Катехіни, алкалоїди, ефірні масла, вуглеводи, органічні кислоти, білки, пектини. Такий серйозний комплекс дуже корисний для здоров'я нашого організму. Чого тільки варта його здатність пригнічувати мутації клітин, захищаючи організм від раку, регулювати жировий обмін і сповільнювати процеси старіння! А разом зі стевією і різними лікарськими рослинами зелений чай дає просто вражаючі результати.

Дана серія чаїв допоможе привести організм в порядок. Фіточай із зеленим чаєм «Енергія» має ніжний природний лимонний аромат меліси і китайського лимонника, що доповнюють тонкий терпкий смак благородного зеленого чаю. Листя стевії надають легку солодкість. Прекрасно освіжає і заряджає енергією на цілий день. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані: в комплексній терапії і як профілактичний засіб для підвищення життєвого тонусу і поліпшення роботи нервової системи, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, при синдромі хронічної втоми, авітамінозі, гінекологічних захворюваннях.

Фіточай сприяє:

  • нормалізації обміну речовин;
  • балансу роботи нервової системи;
  • стимуляції роботи серця,
  • поліпшенню травлення;
  • нормалізації глюкози в крові;
  • зміцненню імунітету.
Склад: зелений чай, лист стевії, китайський лимонник, меліса, екстракт стевії.

Форма випуску: 20 фільтр-пакетиків по 1,5 г.

Не знайдено дописів

Написати відгук