Фіточай із зеленим чаєм «Довголіття» ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
33 грн

Основними компонентами серії чаїв є екстракт стевії густий "Стевіясан", лист стевії, зелений чай. Не потребує додавання цукру!

Чому саме зелений чай обраний однією зі складових основи цієї серії чаїв?

У зеленому чаї міститься 300 корисних речовин, які і визначають його цілющі властивості. Ось деякі з них: широкий комплекс вітамінів В1, В2, В9, С, А, К, Р і РР. Йод, марганець, цинк, калій, фтор, натрій, фосфор, кремній, кальцій, залізо, мідь. Катехіни, алкалоїди, ефірні масла, вуглеводи, органічні кислоти, білки, пектини. Такий серйозний комплекс дуже корисний для здоров'я нашого організму. Чого тільки варта його здатність пригнічувати мутації клітин, захищаючи організм від раку, регулювати жировий обмін і сповільнювати процеси старіння! А разом зі стевією і різними лікарськими рослинами зелений чай дає просто вражаючі результати.

Фіточай із зеленим чаєм «Довголіття» багатий вітамінами і мікроелементами, а завдяки вмісту м'яти є прекрасним заспокійливим засобом. Приємно радує своєю солодкістю і витонченістю. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані: в комплексній терапії і як профілактичний засіб при хронічній втомі, авітамінозі, для поліпшення травлення, зміцнення серцево-судинної системи, корекції ваги.

Фіточай сприяє:

  • нормалізації обміну речовин;
  • профілактиці атеросклерозу;
  • підвищення потенції;
  • виведенню холестерину;
  • зміцненню імунітету.
Склад: зелений чай, лист стевії, плоди шипшини, лист м'яти, плоди глоду, екстракт стевії густий.

Форма випуску: 20 фільтр-пакетиків по 1,5 г.

Не знайдено дописів

Написати відгук