Фіточай «Леді Даміана» ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
974 грн

Даний рецепт з сімейної аптеки потомствених лікарів. Він не вигаданий, а служить вірою і правдою багато років. У ньому застосовується рослинний комплекс, якому немає аналогів в Україні.

Унікальний фітокомплекс «Леді Даміана» здатний знаходити проблему в організмі, нейтралізувати її і результати руйнування захворювання. В першу чергу нормалізується робота вилочкової залози, проходить відновлення клітинного імунітету, пожвавлення роботи Т-лімфоцитів.

Чай сприяє глибокому очищенню від вірусів ракових клітин, найпростіших, глистів пов'язаних з білком людського організму.

«Леді Даміана» відкриває все сфінктре (жовчного міхура, підшлункової залози, судин), тонізує клапанний апарат кровеносно-лімфатичної системи, розріджує лімфу та кров, вбиває і виводить з організму будь-які паразити. За рахунок нормалізації гуморальних регуляторів роботи судин (гормони, що розширюють і звужують), знімаються спазми капілярів і кров доходить до всіх забуті ділянки (мертві зони), розплавляються (розсмоктуються) тверді пухлини в судинах (холестеринові бляшки), ущільнення (мастопатія, простатит, фібріоми матки).

Фитокомплекс нормалізує роботу серця і сексуальну функцію, продовжує молодість і захищає організм людини від стресу. Це потужний засіб профілактики онкологічних захворювань, необхідне в комплексному лікуванні новоутворень.

Не знайдено дописів

Написати відгук