Борошно «Цільнозернові Пшенична», 500 г ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
44 грн

Цільнозернові - група продуктів, виготовлених з неочищених і необсмажених круп або шпалерного борошна низького помелу, які включають в себе всі частини цілісного неочищеного зерна. Цельнозерновую борошно пшениці, а також інших хлібних культур: гречки, вівса, жита, кукурудзи та рису, - містить складні вуглеводи, які вважаються найбільш цінною складовою частиною клітин всіх живих організмів. Про користь цільнозернових свідчать такі чинники:

Вплив на метаболізм. Складні вуглеводи розпадаються до цукру повільно і всмоктуються поступово. Тому глюкоза в крові високо не піднімається і організм не виробляє багато інсуліну, що попереджає розвиток ожиріння, а потім і цукрового діабету другого типу.
Вплив на судини і серце. У людей, які регулярно споживають продукти з цільних зерен, ризик розвитку атеросклерозу судин значно знижений.
Вплив на розвиток онкологічних хвороб. Механізм протиракової дії цільнозернових продуктів - захист ДНК від пошкоджень, пригнічення росту ракових клітин, антиоксидантний захист і запобігання формуванню канцерогенів. Подібні ефекти забезпечують харчові волокна, антиоксиданти, токоферол (вітамін Е), мінерали (селен) та інші біоактивні речовини, які містять цільнозернові.
Харчова та енергетична цінність на 100 г: білки - 11,5 г, жири - 2,2 г, вуглеводи - 55,8 г.

Калорійність на 100 г: 298 ккал.

Маса нетто: 500 г.

Не знайдено дописів

Написати відгук