Напій розчинний «Стевійка», 100 г ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наявності
+
63 грн

На основі ячменю, з цукром і стевією. Розчинна напій створений для сучасних і активних людей, що прагнуть надовго зберегти красу і здоров'я. Насолода прекрасним кавово-вершковим смаком дарує максимум користі з кожною чашкою.

«Стевійка» містить біологічно активні компоненти, здатні впливати на процес обміну речовин, підтримуючи Ваш організм в тонусі і забезпечуючи чудовий вигляд і самопочуття.

Екстракт ячменю має багатий склад вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Джерело рослинної клітковини.

Екстракт цикорію - визнаний дієтологами замінник кави, здатний знижувати апетит і прискорювати метаболізм. А значить, дуже корисний при зниженні маси тіла. Не містить кофеїну, але підвищує активність.

Соєві вершки - рослинний білок, засвоюється набагато легше тварини. Білок як відомо, є незамінним при активному способі життя. Соєві вершки не містять жирів, тому «Стевійка» рекомендована для людей, коригувальних масу тіла і дотримуються низькокалорійних дієт.

Екстракт стевії сухий "Стевіясан» - безкалорійні, 100% натуральний замінник цукру на основі солодкої трави стевії. Солодкість визначають речовини, які регулюють обмін речовин в організмі, нормалізують рівень цукру і холестерину в крові, сприяють нормалізації артеріального тиску і є сильним антиоксидантом.

Склад: ячмінний екстракт, соєві вершки, екстракт цикорію, екстракт стевії сухий "Стевіясан».

Калорійність на 100 г: 214 ккал.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Вага: 100 г.

Не знайдено дописів

Написати відгук