Фіточай із зеленим чаєм «Жіноча краса» ООО "Стевиясан Корпорейшн"

В наличии
+
33 грн
"Стевиясан Корпорейш" является национальным производителем продуктов здорового питан...

Основними компонентами серії чаїв є екстракт стевії густий "Стевіясан", лист стевії, зелений чай. Не потребує додавання цукру!

Чому саме зелений чай обраний однією зі складових основи цієї серії чаїв?

У зеленому чаї міститься 300 корисних речовин, які і визначають його цілющі властивості. Ось деякі з них: широкий комплекс вітамінів В1, В2, В9, С, А, К, Р і РР. Йод, марганець, цинк, калій, фтор, натрій, фосфор, кремній, кальцій, залізо, мідь. Катехіни, алкалоїди, ефірні масла, вуглеводи, органічні кислоти, білки, пектини. Такий серйозний комплекс дуже корисний для здоров'я нашого організму. Чого тільки варта його здатність пригнічувати мутації клітин, захищаючи організм від раку, регулювати жировий обмін і сповільнювати процеси старіння! А разом зі стевією і різними лікарськими рослинами зелений чай дає просто вражаючі результати.

Дана серія чаїв допоможе привести організм в порядок. Фіточай із зеленим чаєм «Жіноча краса» містить трави, які є прекрасним засобом для зміцнення, в першу чергу, жіночого здоров'я. Допоможе зберегти природну красу. Букет цього чаю має приємний трав'яний смак і легку солодкість. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані: в комплексній терапії і як профілактичний засіб при порушеннях менструального циклу, анемії, як кровоспинний засіб, при погіршенні зору, хронічної втоми, авітамінозах, запаленні сечового міхура, для корекції ваги.

Фіточай сприяє:

  • нормалізації обміну речовин;
  • профілактиці атеросклерозу;
  • виведенню холестерину;
  • виведенню токсинів і радіонуклідів;
  • нормалізації глюкози в крові;
  • зміцненню імунітету.
Склад: зелений чай, лист стевії, листя кропиви, листя трави грициків, екстракт стевії густий.

Форма випуску: 20 фільтр-пакетиків по 1,5 г.

Сообщения не найдены

Написать отзыв